Opcje przeglądania

Kategorie: (wybierz)

Cena: (wybierz)

  • od
    do

Taśma spinająca polipropylenowa PP i PET

Taśma spinająca polipropylenowa to gwarancja solidnego zabezpieczenia każdego ciężkiego ładunku. Cechuje się dużą wytrzymałością, która może konkurować nawet z taśmami wykonanymi ze stali. Taśma do bindowania jest także dostępna w zestawie z napinaczem, zapinkami i wózkiem, co pozwoli Państwu właściwie zabezpieczyć transportowany ładunek. W naszej ofercie taśma spinająca PET proponowana jest w kilku wariantach, dzięki czemu znalazła zastosowanie w wielu branżach przemysłowych.

Taśma do bindowania

Na co warto zwrócić uwagę, taśma spinająca polipropylenowa PP, choć bardzo podobna, to wcale nie to samo, co taśma spinająca PET, która wykonana jest z poliestru, czyli materiału o znacznie wyższym stopniu sztywności. Zasadniczo taśma do bindowania typu PP charakteryzuje się elastycznością, dzięki czemu jej zastosowanie różni się nieco od poliestrowego PET. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami!

Posiadamy profesjonalny asortyment, wśród którego znajdziesz takie produkty jak taśma spinająca polipropylenowa, cechująca się ogromną wytrzymałością. Każdy z naszych klientów, wybierając produkt, jakim jest taśma spinająca PET, zdaje sobie sprawę, że jest to najlepszy sposób na zabezpieczenie ciężkich ładunków. Taśma do bindowania wykorzystywana jest w przemyśle papierniczym, ale również w transporcie cięższym, co jest coraz częściej spotykane. Popularnością cieszy się również taśma spinająca PET, o nieco większej sztywności, dedykowana do mniejszych i lżejszych ładunków. W sklepie dostępna jest taśma do bindowania o zróżnicowanej szerokości i grubości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl